slider001.jpg gimaex---slider.jpg Adalit---slider.jpg One-Seven---slider.jpg

Vyhledávací kamerový systém PROEYE 751


video detekce


Lehký a robustní vyhledávací kamerový systém PROEYE nemusí být používán pouze pro záchranné akce na pevnině, ale také pod vodou a z vrtulníků. Malá kamerová hlavice má možnost výchylky 270º a je dálkově ovládaná.

V případě pozemních operací se kamera připevňuje k teleskopické tyči. Její pomocí mohou být lokalizovány zavalené oběti. Pokud je potřeba se s zasypanou osobou domluvit, může být ke kameře jednoduše připevněn malý mikrofon s napojením na PROEAR Audio Systém.

Při operacích pod vodou může být kamera spuštěna přímo do vody (vodotěsná do 50m), nebo může být připevněna k teleskopické tyči. Pro záchranné operace ze vzduchu se kamera volně spouští pod vrtulník. Obsluha zařízení pak může sledovat obraz z nepřístupných míst a to i pod vodou. Pro tyto účely se dodává vodotěsný prodlužovací kabel 20m.Součástí zařízení je i 8mm video nahrávač zabudovaný v řídící jednotce, který nahrává obraz z LCD displeje.

V základní soupravě je řídící jednotka s displejem a videem, kamera s 10m kabelem, PROEAR Audio systém, teleskopická tyč.

 

Volitelné příslušenství

  • Teleskopická tyč (hliníková pro pozemní operace, sklolaminátová pro operace pod vodou)
  • Náhradní baterie
  • Prodlužovací kabel 20m se spojkami pod vodu
  • Halogenové vyhledávací světlo, vodotěsné do 50m, k připojení na kameru

WT-100 zařízení pro bezdrátový přenos do vzdálenosti více než 100m

 

logo yone