slider001.jpg gimaex---slider.jpg Adalit---slider.jpg One-Seven---slider.jpg

O nás - MHZ

Naše společnost MHZ Praha spol. s r.o. byla založena v r. 1990. Od počátku je naše činnost orientována na oblast požární ochrany. Společnost MHZ Praha je významným dodavatelem požární techniky a technických prostředků Hasičským záchranným sborům po celé České republice.

Jsme obchodním zástupcem předních evropských výrobců požární techniky a zařízení pro Českou republiku, společností: ADARO TECNOLOGIA (SP), AIRSTAR (FR), GIMAEX (FR), LEADER (FR), ONE SEVEN of Germany (DE), RESQTEC (NL).

Námi nabízený sortiment je velice rozmanitý. Od takových rozměrem drobností jako jsou vyprošťovací nože, detektory napětí a bezpečnostní svítilny, přes podkládací klíny, osvětlovací balóny, hydraulické stříhače či vyprošťovací vaky, až po mobilní ventilátory pro odvětrání tunelů, stabilní hasicí systémy, či kompletní dodávku požárních vozidel.

O tom, že prodáváme pouze kvalitní a osvědčená zařízení a nástroje, svědčí i je fakt, že jsme na trhu již 25 let a za tuto dobu jsme získali velkou řadu spokojených renomovaných klientů z oboru i mimo něj. Stručný přehled o našich klientech můžete získat v oddíle "reference".

Hlavním krédem naší společnosti je: "Kvalita je nejlepší řešení". Za tím si stojíme a snažíme se našim klientům nabízet jen to nejlepší a nejkvalitnější, co současný trh nabízí. Povolání hasičů i záchranářů vyžaduje neustálé nasazování a zachraňování lidských životů a v tomto nekončícím boji není prostor pro technická selhání nekvalitních a ošizených výrobků. Neboť jedno takové selhání může stát lidské životy.

Samozřejmě že jsme si vědomi i toho, že kvalita není jediným kritériem. Tím dalším je i inovace, a proto většina našich dodavatelů patří mezi přední vývojáře a inovátory v požárním oboru a záchranářství. Naší snahou je, aby i hasiči v České republice drželi krok se světovými trendy a používali jen to nejlepší a nejmodernější co současný trh nabízí.

Těšíme se na naši případnou spolupráci

MHZ Praha spol. s r.o.